Merhaba arkadaşlar,

TOEFL-Speaking.com uzun süredir yayında olmasına rağmen kullanıcıların büyük kısmı Amerika Birleşik Devletleri’nden. Türkiye’den çok az ziyaretçi var. Türkiye’den TOEFL sınavına hazırlanan ve yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar isteklerini yorum kısmında belirtebilir mi lütfen? Gelen istek ve taleplere göre Türkçe kaynak oluşturmaya çalışcam.

Hazırlananlara şimdiden başarılar diliyorum.

7 Responses

 1. Meltem Yağlı

  Merhabalar kesinlikle cok harika olur Ben toefl 19 puan aldim site sayesinde, calismalarima devam ediyorum,kynaklari merak ve ilgi ile takip ediyor olacagim.

  Reply
  • TOEFL-Speaking.com

   Merhaba Meltem, öncelikle tebrik etmek istiyorum Speaking’den 19 gayet güzel bir not. Burda yer alan template’leri takip edersen çok daha yükselteceğine eminim. Siteyi takip ettiğin için ayrıca teşekkür ederim. Hangi üniversiteleri hedefliyorsun?

   Reply
  • meltem

   Cevabınızı henüz görüyorum çok teşekkürler, Bogaziçi Üniversitesi hedefim bakalım inş gereken puanı alırım:)

   Reply
 2. selcukcp

  Bende devamlı takip ediyorum sitenizi Türkçe destekli kaynaklar bizler için faydalı olacaktır.

  Reply
  • TOEFL-Speaking.com

   Merhaba Selçuk, teşekkürler takip ettiğin için. Sen daha önce TOEFL’a girdin mi? Spesifik olarak bir beklentin var mı?

   Reply
   • selcukcp

    Merhabalar.
    Daha önce TOEFL sınavına girmedim ama kısmetse kasım 2016 da girecem. Çalışma döneminde genel de intermediate TOEFL preparation dan hazırlandım deneme sınavları falan yaptım.
    Beklenti olarakta 85+ lazım .)

 3. Che

  Merhaba. Reading için taktiklere ihtiyacım var. 23 temmuzda sınava gireceğim. Speaking 19 almıştım. İlk deneme için beklentimin üstündeydi. Yükseltsem fena olmaz. Teşekkürler, sevgiler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Audior should be here